MM BRAVO

sprawdź nasze nowoczesne meble

FM Bravo

 

FM BRAVO Sp. z o.o. – założona w 2002 roku – jest uznanym producentem polskich, nowoczesnych mebli skrzyniowych. Firma ma siedzibę w Olsztynie i posiada zakład produkcyjny w Szczytnie. Zatrudniamy ponad 500 wykwalifikowanych pracowników z wieloletnim doświadczeniem którzy dbają o dostarczenie produktów najwyższej jakości. Roczna sprzedaż wynosi ponad 100 mln złotych.

Nasza firma oferuje szeroką gamę wyrobów, takich jak: szafy, meblościanki, zestawy sypialniane i jadalniane, meble biurowe, dziecięce, młodzieżowe i systemowe.

Nasze meble produkowane są na podstawie nowoczesnych i funkcjonalnych wzorów. Wykorzystujemy do tego certyfikowane materiały które są przyjazne dla naszego zielonego środowiska, charakteryzują się wysoką jakością i trwałością. FM Bravo oferuje przede wszystkim modele opracowane przez własnych projektantów, ale produkuje też meble na indywidualne zamówienia zachodnich kontrahentów.

Większość produkcji FM BRAVO trafia za granicę, głównie na rynki krajów Unii Europejskiej. Największymi odbiorcami są klienci z Niemiec i Wielkiej Brytanii. Na rynku polskim meble marki MM Bravo są oferowane przez dystrybutorów operujących w skali ogólnokrajowej, jak i o zasięgu regionalnym.

 

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszych mebli

Zarząd FM Bravo Sp. z o. o.

 

O nas

Polski producent mebli
FM Bravo sp. z o. o. prezentuje Państwu nowoczesne meble skrzyniowe w najwyższej jakości

czytaj więcej

FM BRAVO Sp. z o.o.
Szczęsne 21B
10-687 Olsztyn

e-mail: biuro@fmbravo.pl

copyright 2011 © by FM Bravo Sp. z o.o. Wszelkie Prawa Zastrzezone
All rigths reserved | projekt i wykonanie: Artneo.pl Artneo